ENVE tworzy najwyższej w świecie jakości produkty z karbonu tak by jazda na rowerze nie oznaczała jakichkolwiek kompromisów. Swoje produkty wspierają najwyższej jakości serwisem i wsparciem. Pierwszy właściciel oryginalnych produktów ENVE ma zapewnioną PIĘCIOLETNIĄ Gwarancję Producenta oraz Dożywotni Program Lojalnościowy.

GWARANCJA

ENVE gwarantuje, że ich produkty są wolne od wad wynikających z materiałów lub pracy przy ich tworzeniu przez okres pięciu lat od nabycia (co oczywiste producent wymaga by zachować dowód zakupu).

ENVE tworzy swoje produkty do codziennego użytku. Pracownicy ENVE nie oszczędzają swoich rowerów podczas zwykłej jazdy jak i wyścigów i oczekują, że ci, którzy kupują ich koła będą robić to samo. Mówiąc krótko kupując produkty ENVE stajecie się członkami rodziny ENVE i bądźcie pewni, że gwarancja obejmuje każde uszkodzenie spowodowane jazdą na rowerze.

DOŻYWOTNI PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

ENVE oferuje wszystkim, którzy kupili ich koła udział w Dożywotnim Programie Lojalnościowym. Programem tym objęte są wszystkie wypadki których nie da się naprawić w ramach gwarancji.

Koła ENVE są projektowane by sprostać agresywnej jeździe w trudnym terenie, jednakże nie są w stanie tak opracować produkt z karbonu by wytrzymał zderzenie z waszym garażem, podgrzewanie nad rurą wydechową czy swobodny lot po rzuceniu z klifu. Pracują z karbonem wystarczająco długo by rozpoznać różnicę pomiędzy uszkodzeniami wynikającymi z jazdy a tymi, które powstały umyślnie lub przypadkiem ale nie miały nic wspólnego z jeżdżeniem na rowerze.

 

ENVE stawia sobie za cel, że jeżeli ktoś juz zdecydował się na ich produkt, to chcą by pozostał w rodzinie ENVE na zawsze. Dlatego, niezależnie od okoliczności w ramach programu lojalnościowego można zakupić produkty ENVE z rabatem 50% od sugerowanej ceny detalicznej, pamiętajcie jednak, że podatki, koszty transportu, VAT, cło oraz robocizna nie jest pokrywana przez ENVE.

Pamiętaj, że po zakupie wszystkie produkty ENVE w celu otrzymania gwarancji należy zarejestrować na stronie producenta:
REJESTRACJA PRODUKTÓW ENVE